catalàcastellano
contacte  HAPKIDO
 fct Federació Catalana de Taekwondo i Hapkido
<<
octubre - 2019
>>
dl
dm
dm
dj
dv
ds
di
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
01
02
03
 Campionat 
 Activitat

Protecció de dades

Notícia

2019-11-03 CONVOCATS ENTRENAMENT POOMSAES

Relació d'esportistes convocats per l'entrenament de POOMSAES del proper 27 d'abril.
L' entrenament comença a les 11h. Preguem màxima puntualitat i arribar 10 minuts abans:

Trío 2 masc
-José Manuel Marín,David Mesa, Joaquín Heredia(COS OLIMPIC)
-Joan Subirá, German Jiménez,Francesc Cristia(BORDETA)

Trío junior fem
-Ana Calvo,Mireia Valenzuela, Chang Cuji,Sonia Aceña(STUDIO FRAN)
-Saray Fernández,Marta Montoro,Celeste Moreno(DEPORTIVO TONBAL)
-Ainhoa Zong,Ariadna Varón,Laia Lis(COS OLIMPIC)
-Carolina Martínez,Anira Noguera,Lucia Martinez(Sant josep)

Pareja 2
-Esperanza Díaz, Miguel Ángel Luján(TOHAM)
-Laura Uroz,Alberto Bonilla(tkd sesrovires)

Pareja 1
-Judit López,Javier Cabanillas(Lee young Cerdanyola)
-Alba Rodríguez y Christian Villar(Lee young Montcada)
-Patrícia Rubio y Albert Álvarez(chois vilanova)
-Marta Hernando e Ibai Larrazabal(Bam chun)

Pareja junior
-Yailin Ruiz torres y Hugo Torres(koryo Reus)
-Miriam Moreno y Alex sanchez(Lee young Cerdanyola)
-Chang cuji y Eric García(studio fran)
-Sara Ziati y José Blanco(Sant josep)

Máster 3
-José Manuel Marín(COS OLIMPIC)
-Fernando Manuel José Bendala(cho san)
-José melendez(COS OLIMPIC)

Máster 2
-Alberto Calvo(tkd OLIMPIC el Vendrell)
-Jaime belles(deportivo tonbal)

Máster 1
-Joaquín Heredia(COS OLIMPIC)
-Antonio Moreno(deportivo tonbal)
-Marcel Eduardo botas(bam chun horta)
-Javier caparros(Lee young Montcada)

Máster 1 femenino
-soomi jo lee(Lee young Montcada)
-sonia martin(deportivo tonbal)
-Sandra lopez(tkd prieto)
-Eva llimona(k royo Badalona)

Senior 2
-Joel lee(Lee young Montcada)
-Miguel Ángel lujan(toham)
-Alberto bonilla(tkd sesrovires)
-Daniel Ivan rueda(crazy jumpers)

Senior 2 fem
-Laura uroz(tkd sesrovires)
-esperanza diaz(toham)
-María Carmen clemente(koryo Reus)
-Ana Belén. Villena(deportivo Marín)

Senior 1

-alex marin(cos OLIMPIC)
-Arturo buisan(COS OLIMPIC)
-Raül david(Lee young Montcada)
-Cristian villar(Lee young Montcada)

Senior 1 fem

-Patrícia rubio(chois vilanova)
-Judit lopez(Lee young Cerdanyola)
-Sandra moreno(hwarang Mataró)
-Joana Martínez(crazy junpers)

Junior masc

-Hugo torres(koryo Reus)
-alex sanchez(Lee young Cerdanyola)
-Ian paton(Lee young Montcada)
-Eric garcia(studio fran)

Junior fem

-Marta montoro(deportivo tonbal)
-Laia Peris(Lee young Cerdanyola)
-Estela del carmen(koryo Reus)
-Ainhoa zong(COS OLIMPIC)

Cadete masc

-Albert bonilla(tkd sesrovires)
-Isaac megias(crazy jumper)

Cadete femenino

-Iris vilardaga(hwarang Mataró)
-abril martin(deportivo tonbal)
-Ainhoa rus(crazy jumpers)
-Katixa yue(studio fran)

Alevin

-Paula sanchez(Escola tkd sesrovires)
-blanca sabio(crazy jumpers)
-Elsa pons(hwarang Mataró)
-Marta Peralta(bordeta)

Alevin masc

-Guillem bonilla(Escola tkd sesrovires)
-eric de las cuevas(Escola tkd sesrovires)
-Axel pereiras(mare de deu de Montserrat)
-Zaid ziati(Sant josep)

Benjamín femenino

-Paula Bravo(suba Lee)
-Zoe Velázquez solis(tkd sesrovires)
-valeria megias(crazy jumpers)
-Martina arolas(harondo)

Benjamin masc

-Hugo laso(taekwondo vilaseca)
-José iglesias(deportivo tonbal)
-Erik recchia(koryo Reus)
-David sancho(harondo)

Cadet inf fem

-Eva maderuelo(hwarang Mataró)
-Mireia lopez(tkd sesrovires)
-Gemma carrrillo(Lee young Cerdanyola)
-Paula luque(hwarang Mataró)

Cadet inf masc

-eric castro(deportivo tonbal)
-Aitor perez(Lee young parets)
-izan martinez(koryo reus)
-Octavia palleja(tkd Vilaseca)

Infantil fem

-Judith gomez(deportivo tonbal)
-Isabel maria busquets(koryo Reus)
-Ariana larrosa(deportivo tonbal)
-Mariona aixas(do san Lee)

Infantil masc

-Wail eddehbi(deportivo tonbal)
-Daniel lopez(tkd sesrovires)
-Adrià briante(Lee young parets)
-Nicolás serrano(tkd sesrovires)

TORNAR